Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? - Aleksandra Jagodzińska

Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

By Aleksandra Jagodzińska

  • Release Date: 2014-05-30
  • Genre: Self-Improvement
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook version ♫

Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? by Aleksandra Jagodzińska read book description and reviews

Do rąk Czytelników właśnie dociera książka „Lider własnego życia” Aleksandry Jagodzińskiej. Publikacja w zasadzie jest poradnikiem dla osób zawodowo zajmujących się sprzedażą. Znajdziesz tutaj między innymi kompleksowo opracowane „Vademecum Kierownika”, które pomoże ci, wesprze w realizacji celów ilościowych i jakościowych. Sprawdzisz czy twoja wizja jest kompatybilna z wizją firmy. Odkryjesz różne oblicza motywacji i jej stałego partnera – motywatora. Zmierzysz się z własną intuicją i myślami, które każdego dnia towarzyszą ci w życiu. Liczne przykłady i wskazówki tutaj zawarte, wprowadzą cię do świata zarządzania.” Jednak tytuł książki wyraźnie wskazuje na to, że nie tylko sprawy zawodowe są tu istotne. Bo chociaż Polacy ciągle są jednym z najbardziej zapracowanych narodów na świecie, przez co w konsekwencji spędzamy nierzadko większą część życia w pracy lub na czynnościach z nią związanych, to przecież każdy z nas ma też swoje życie prywatne. I również w nim nieraz się zapętlamy, gubimy drogi i tracimy siły. Czasami także w sferze prywatnej potrzebujemy wsparcia, przewodnika. Wiedzę i bogactwo doświadczeń autorki możemy wykorzystać nie tylko w sferze zawodowej, lecz również w życiu osobistym.

tags: Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? by Aleksandra Jagodzińska eBOOK; Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? ePUB; Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? book review; Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? book summary; book recommendations; book review blog; book summary website; Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu? Audiobook; Aleksandra Jagodzińska; Self-Improvement books; books to read Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?.

User Comments