Grāfs Monte-Kristo - Aleksandrs Dimā

Grāfs Monte-Kristo

By Aleksandrs Dimā

  • Release Date: 2013-09-25
  • Genre: Action & Adventure
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook version ♫

Grāfs Monte-Kristo by Aleksandrs Dimā read book description and reviews

Skaudība, cerība, taisnīgums, atriebība, žēlsirdība, piedošana un arī nāve - tas viss un vēl vairāk ir aprakstīts aizraujošajā (Dimā tiešām prot aizraut!) piedzīvojumu romānā par noslēpumaino grāfu Monte-Kristo, kurš kaislīgi mīl un tikpat kaislīgi atriebj.
Romāna varonis piedzīvo draugu nodevību, kam seko daudzi gadi Ifas pils pagrabos. Lasītājs kopā ar grāfu Monte-Kristo varēs izbēgt no cietuma, atrast neiedomājamas bagātības, izkalt un realizēt visu laiku labāko un apjomīgāko atriebības plānu, lai beigās tomēr... piedotu.
“Grāfs Monte-Kristo” ir franču literatūras klasika un viens no Aleksandra Dimā slavenākajiem darbiem, kuru visā pasaulē aizrautīgi lasa nu jau gandrīz divus gadsimtus. Šis neaizmirstamais piedzīvojumu romāns ir izdots miljonos eksemplāru daudzu tautu valodās.
 
 
tags: Grāfs Monte-Kristo by Aleksandrs Dimā eBOOK; Grāfs Monte-Kristo ePUB; Grāfs Monte-Kristo book review; Grāfs Monte-Kristo book summary; book recommendations; book review blog; book summary website; Grāfs Monte-Kristo Audiobook; Aleksandrs Dimā; Action & Adventure books; books to read Grāfs Monte-Kristo.

User Comments