Katowice od zadka... - Krystyna Okulewicz-Rabij & Aleksander Rabij

Katowice od zadka...

By Krystyna Okulewicz-Rabij & Aleksander Rabij

  • Release Date: 2013-08-18
  • Genre: Photography
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook version ♫

Katowice od zadka... by Krystyna Okulewicz-Rabij & Aleksander Rabij read book description and reviews

Czasem trzeba spojrzeć inaczej. Czasem trzeba popatrzeć w inną stronę. Czasem trzeba zmienić perspektywę. Seria “Przez Szybkę” narzuca sposób fotografowania i wyszukiwania tematów. Zobaczcie to, co często schowane jest za wspaniałą, odremontowaną elewacją współczesnego centrum miasta. Tam toczy się prawdziwe życie. 
Miejsca pokazane w tej książce znajdują się w centrum miasta. Często kilka metrów od spacerowych deptaków, wielkich biurowców i kawiarenek, w których siedzą po pracy biznesmeni i turyści. Tych miejsc nikt nie odwiedza,  a są pewnie ostatnią ostoją normalności w dzisiejszym świecie. Dziś niemal wszystko zostało skodyfikowane, często zakazane, sąsiedzi są obcy - znamy ich ewentualnie z widzenia. Nie ma już podwórek na nowoczesnych osiedlach. Nie ma nawet trzepaków bo przecież nie można już trzepać dywanów... Mieszkamy w wielkim betonowym, doskonale wyremontowanym więzieniu. W mieście, w którym jesteśmy tylko ledwo tolerowaną koniecznością. Może więc, ci, którzy mieszkają od zadka mają większą szansę na normalność? Może mają nawet szansę na szczęście?
Ponad 120 fotografii "przez szybkę" na 66 stronach książki Multi Touch.
tags: Katowice od zadka... by Krystyna Okulewicz-Rabij & Aleksander Rabij eBOOK; Katowice od zadka... ePUB; Katowice od zadka... book review; Katowice od zadka... book summary; book recommendations; book review blog; book summary website; Katowice od zadka... Audiobook; Krystyna Okulewicz-Rabij & Aleksander Rabij; Photography books; books to read Katowice od zadka....

User Comments