Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) - J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš

Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře)

By J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš

  • Release Date: 2016-09-24
  • Genre: Theater
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook version ♫

Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) by J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš read book description and reviews

Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět J.K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea napsal Jack Thorne. Je osmým příběhem ze série o Harrym Potterovi a zároveň prvním, který se oficiálně dočkal divadelního zpracování. Toto zvláštní vydání pracovního scénáře přináší příběh Harryho Pottera, jeho příbuzných a přátel čtenářům po celém světě záhy po světové premiéře, která se konala 30. července 2016 na londýnském West Endu.
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší.

Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.
tags: Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) by J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš eBOOK; Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) ePUB; Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) book review; Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) book summary; book recommendations; book review blog; book summary website; Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře) Audiobook; J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne & Petr Eliáš; Theater books; books to read Harry Potter a prokleté dítě, část první a druhá (Zvláštní vydání pracovního scénáře).

User Comments